Koha e hakmarrjes? Juventus pret Realin me një formacion jo të përshatshëm
Dita shënon e martë, data 3 dhe tani na mungon vetëm oran 20:45 për të pritur rikthimin e një superbërballje tjetër në Champions.

Juventus do të presë me disa mungesa të rëndësishme Realin që pak muaj më parë i mori Championsin nga daurt. Nga ana tjetër madrilenët me të vetmin objektiv sezonal do të mundohen të bëjnë makimumin për të arritur qoftë edhe në fazën tjetër.

Këta janë formacionet e mundshme të dy ekipeve për supersfidën e sotme:

JUVENTUS (4-3-2-1): Buffon; De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Marchisio, Matuidi; Douglas Costa, Dybala; Higuain.


REAL MADRID (4-3-3): Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Isco, Benzema, Cristiano Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2018, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori