Koha për të qeshur...shqiptarët nuk përmbahen (VIDEO)
Padyshim që filmi i animuar Tom and Jerry ka për të mbetur në histori sikundër edhe ndeshja e Shqipërisë me Rumaninë.

Por pas fitores aq të pritur, mjaft foto dhe video gazmore qarkullojnë në rrjetet sociale, e një prej tyre është edhe kjo, me protagonistë personazhet vizatimorë të fëmijërisë sonë. /albeu.com/

Shtuar më 20/06/2016, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori