Koha për tu tallur/ Ja si do dukej Ronaldo me stilin e flokëve të Messit
rrjetet sociale ende vijon të komentohet ngjyra e flokëve të Leo Messit, i cili u kthye në biond.

Së fundmi një foto po bën xhiron e botës në rrjetet sociale, duke supozuar si do të duket Cristiano Ronaldo me stilin e ri të Messit.

Fotoja më poshtë është postuar nga “Paddy Power” në Twitter dhe ka sjellë reagime të shumta, të cilat janë vërtetë surprizuese. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori