E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
Kohë për surfistë, Axurrët sfidojnë dallgët (FOTO LAJM)

Pavarësisht klimës më të përshtatshme për një garë surf se sa për plazh, futbollistët e Italisë kanë sfiduar dallgët e Oqeanit Atlantik për tu relaksuar pas fitores 2-1 kundër Meksikës në ndeshjen e parë të Kupës së Konfederatave.

El Shaarawy, Gilardino, Pirlo, Diamanti dhe futbollistë të tjerë axurrë kanë kaluar disa çaste të bukura në plazhin e Barra da Tijuca në Rio de Janeiro.

Pasi kanë dalë nga uji italianët kanë zhvilluar edhe një ndeshje beach-volley. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2013, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori