Kjo do të jetë oferta e Bayernit për Hudson-Odoin në merkaton e verës
Bayern Munich ishte shumë e interesuar në merkaton e dimrit për talentin e Chelseat, Callum Hudson-Odoi.

18-vjeçari ka shkëlqyer me Blutë e Londrës këtë sezon.

Odoi është i pakënaqur me situatën e tij në klub dhe mund të kërkoj largimin në fund të sezonit.

Siç raporton "SPORT BILD", oferta e klubit gjerman në drejtimin të Chelseat do të jetë 30 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori