Koke: E vështirë ti rezistoje Barçës, por...
Pëlqej
Koke zbuloi se e pati të vështirë t’i rezistonte ofertës se Barcelonës. Mesfushori spanjoll ishte një nga lojtarët kyç në suksesin e Atletico Madrid sezonin e kaluar duke tërhequr vëmendjen e klubeve më të mëdha Europiane përfshirë dhe katalanasit.

Megjithatë spanjolli, ndryshe nga disa lojtarë të tjerë preferoi qëndrimin në “Vicente Calderon” edhe pse siç pohon vet lojtari vendimi nuk ishte aspak i lehtë. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori