Kombëtarja e Italisë me një kujtim të veçantë për Davide Astorin
Italia pritet të përdorë një fanellë të veçantë në kujtimDavide Astorit kur ata të përballen me Argjentinën dhe Anglinë.

Sport Mediaset raporton se fanella gjithashtu mund të vishet për të tretën herë, nëse FIGC arrin të zhvillojë edhe një miqësore të veçantë për Astorin.

Ish kapiteni i Fiorentinës u thirr nga Azzurët 58 herë dhe bëri 14 paraqitje.

Ai tragjikisht humbi jetën një natë para se Fiorentina të përballej me Udinesen më 5 mars. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori