Kombëtarja fillon stërvitjen, shikojeni live (VIDEO)
Kombëtarja shqiptare ka po zhvillon stërvitjen e pasdites ne stadiumin qe do te luaj ndeshjen ndaj Zvicres diten neserme ne oren 15:00.

Nen drejtimin e De Biasit dhe Tramezanit ekipi po zhvillon stervitjen ku po ambientohet edhe me fushen dhe me stadiumin.

Ndiqeni më sipër videon e stërvitjes. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2016, ora 18:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori