Kombëtarja shqiptare drejt Italisë (FOTO LAJM)

Roshi, Sadiku, Lila dhe Cikalleshi
Kombëtarja shqiptare e futbollit është larguar nga qendra stërvitore e "Bad Valtersdorf" në Austri, ku ka qëndruar për 10 ditë më radhe.

Kuqezinjtë kanë udhëtuar me çarter drejt Milanos dhe më pas drejt Bergamos, ku nesër përballen me Ukrainën në testin e fundit miqësor para nisjes drejt Francës.

Kjo miqësorë do të jetë shumë e rëndësishme për De Biasin për të skicuar edhe formacionin titullar për "Euro 2016", ku ka pak dilema. Disa futbollistë kanë postuar edhe foto gjatë udhëtimit, duke i hedhur në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2016, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori