Kombëtarja U-17 miqësore me "vëllezërit" kosovarë
Shqipëria U-17, e drejtuar nga ish ndihmësi i Josip Kuzhe, boshnjaku Xhemal Mustedanagiç, do të zhvillojë një ndeshje miqësore me "vëëlezërit" e saj kosovar.

Ndeshja do të luhet, më 17 nëntor në Tiranë, në stadiumin "Selman Stërmasi" në orën 14:00. Përfaqësuesja jonë do të grumbullohet në datë 14 nëntor dhe do të akomodohet në hotel "Tropikal" në Durrës dhe seancat stërvitore do t′i zhvillojë në kompleksin e ekipeve kombëtare në Kamëz. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2011, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori