Komentatori për rekord, "gooool"-i i tij zgjat 30 sekonda (VIDEO)

James Rodriguez është autori i golit shumë të rëndësishëm për Kolumbinë në ndeshjen eleminatore për "Brazil 2014" përballë Ekuadorit. Me fitoren 1-0 kolumbianët ngjiten në krye të Grupit të Amerikës së Jugut me 26 pikë, po aq sa edhe Argjentina dhe hedhin kështu një hap të rëndësishëm drejt kualifikimit.

Por përveç mesfushorit të Monacos protagonist bëhet edhe komentatori i ndeshjes. Ulërima e tij pas shënimit të golit theu rekordin duke zgjatur plot 30 sekonda. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2013, ora 11:05
Flakron Pira
e Hënë 9 Shtator 2013, Ora 00:56
Kurgja Benzema ja Ka dhan Barcelones per 21 sekonda :P
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori