Kompanitë e basteve tallen keq më Shkëndijën, por...
Milan dhe Shkëndija do të përballen sot në San Siro për të diskutuar sfidën e parë të kualfikueseve për në Europa Leaghue.

Shqiptarët janë tmerrësisht të motivuar për të bërë mirë në San Siro por këtë mendim nuk kanë kompanitë e basteve, të cilat fitoren e tanëve e kuotojnë me koeficientin 21 deri në 34. Ndërsa atë të Milanit me koeficientin 1.07 deri në 1.14.

Por kjo nuk duhet parë si demoralazim pasi një koeficient të tillë pati dhe Malaga vitin e kaluar kundër Barcelonë. Malaga kuotohej me koeficientin 18 dhe Barclona 1.28 por në fushë Malaga fitoi 2-0. Duke nxjerrë dhe Neyamrin me të kuq. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2017, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori