Konfirmohet largimi i parë nga FSHF, Targaj nuk do rikandidoj më si anëtar i KE
Më pak se një muaj para zgjedhjeve në FSHF, anëtari i Komitetit Ekzekutiv, Muhedin Targaj ka komunikuar largimin nga KE dhe mos kandidimin për zgjedhjet e ardhshme.

Lajmin e konfirmon vetë Targaj duke thënë: “Po, është e vërtetë. Do të largohem nga FSHF dhe nuk do të rikandidoj si antar i Komitetit Ekzekutiv”.

Kujtojmë që Asambleja Zgjedhore do të zhvillohet në datën 7 shkurt. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori