Konfirmoi largimin nga Roma, De Rossi zbulon të ardhmen e tij
Mesfushori i Romës, Daniele De Rossi thotë se shumë shpejt do të ketë lajme për klubin e tij të re, derisa shprehet se ende është i trishtuar për largimin e tij nga romakët, transmeton zeri.info

"Unë duhet ta di se ku po shkoj dhe më pas do të shohim nëse do t’iu them shumë apo pak", deklaroi mesfushori italian.

"Unë ende jam paksa i trishtuar për largimin tim. Futbolli është puna jonë, ka njerëz që luajnë futboll dhe njerëz që marrin vendime", shtoi ai.

New York City, Boca Juniors, Paris Saint-Germain dhe Manchester City janë lidhur me transferimin e 35-vjeçarit. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2019, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori