Kontakte mes Liverpool dhe Leipzig për Werner? Shefi ekzekutiv sqaron gjithçka
Shefi ekzekutiv i skuadrës së Leipzig, Oliver Mintzlaff, ka dekluaruar se sulmuesi, Timo Werner nuk ka kontaktuar me Liverpool ndryshe nga se çfarë shkruhet në media.

‘Reds’ lidhen tash e disa kohë me yllin gjerman, por nuk ka akoma ndonjë marrëveshje me skuadrën e Bundesliga.

23 vjeçari ka shënuar 25 gola dhe ka shtuar 10 asistime në 31 paraqitje në të gjitha kompeticionet këtë sezon.

Werner thuhet të jetë emri që prinë në listën e dëshirave të Liverpool, për merkaton e verës.
Shtuar më 16/02/2020, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori