Koret fetare në ndeshjen Laçi-Tirana, procedohet nga Antiterrori tifozi (VIDEO)
ndeshjen">ndeshjen mes Laçit">Laçit">Laçit">Laçit dhe Tiranës">Tiranës">Tiranës">Tiranës, e vlefshme për kampionat, në javën e 35-të, ka pasur nga tifozët e Tiranës">Tiranës">Tiranës">Tiranës, disa kore fetare.

Gjatë ndeshjes tifozat e tifo-grupit, "Tirona Fanatics", kanë brohoritur në kor “Allahu Ekber”, por kjo nuk është lënë me kaq nga organet kompetente.

Personi me inicialet M.M, 23-vjeç, është proceduar penalisht nga Antiterrori">Antiterrori për këto kore.

Këto kore janë shoqëruar dhe nga sharje aspak të hijshme, të cilat kanë qarkullua si video në rrjetet sociale.
Shtuar më 28/05/2019, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori