Koronavirusi, reagon edhe Milot Rashica


Tashmë janë konfirmuar dy raste të infektuara me koronavirus në shtetin e Kosovës.

Menjëherë pas kësaj, ka reaguar edhe futbollisti i Kosovës, Milot Rashica.

Ai nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Twitter” ka shkruar se duhet të kujdesemi për të gjithë.


“Kohë të vështira.. Kujdesuni për të gjithë! Shpresoj që ju dhe të dashurit tuaj të jeni mirë”, ka shkruar ai.


Shtuar më 13/03/2020, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori