Koronavirusi në Itali, shtyhen 3 ndeshje të Serie A (FOTO LAJM)

Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në Itali ku deri tani janë prekur rreth 60 persona dhe kanë humbur jetën 2 të tjerë.

Ditën e djeshme në rajonin e Lombardisë në Itali u ndërprenë të gjithë aktivitetet.

Ditën e sotme është marrë vendim për tu shtyrë tre ndeshje të Serie A. Duke filluar me Inter - Sampdoria, Atalanta - Sassuolo dhe Verona - Cagliari. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2020, ora 08:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori