Koshi më i pamundur (VIDEO)
Basketbollisti i skuadrës estoneze, Bc Kalev ka lënë të gjithë spektatorët me gojë hapur me këtë kosh të jashtëzakonshëm. Ai shënon një kosh që vlen 3 pikë në një moment kur të gjithë menduan se topi do të përfundonte jashtë dhe basketbollisti nuk do të mund ta kontrollonte.

Por nuk ndodhi aspak kështu. Ai jo vetëm arriti ta mbante topin në fushë por shënoi edhe një kosh që do të mbahet mend gjatë në basketboll. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2012, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori