Kosovë – Kroaci, surpriza në formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Kosova dhe Kroacia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën kualifikuese në Kupën e Botës ‘Rusia 2018’.

Surpriza nga Albert Bunjaku është mos-inkuadrimi i Amir Rrahmanit nga fillimi, vendin e të cilit e ka zënë Avni Pepa.

anën tjetër për dallim nga ndeshja me Finlandën, startues do të jenë Bersant Celina dhe Arbër Zeneli./Albeu.com/
Shtuar më 06/10/2016, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori