Kosova dhe Shqipëria do të zhvillojnë edhe dy miqësore të tjera (FOTO LAJM)

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit U-19, e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani, do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me përfaqësuesen U-19 të Kosovës.

Dy përballjet do të zhvillohen në datat 24 dhe 26 maj 2018, përkatësisht më “Elbasan Arena” dhe “Loro Boriçi”, në orën 17:00.

Kombëtarja U-19 e Shqipërisë është grumbulluar në kompleksin “Tropikal” ku dhe po përgatit këto dy përballje miqësore. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori