E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Kosova e pandalshme, shënon edhe golin e katërt kundër Azerbajxhanit (VIDEO)
Kosova ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri".

Golin e ka shënuar Arbër Zeneli në minutën e 76', duke kompletuar hat-trick.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori