"Kosova i ka femrat më të gjata se Shqipëria", Einxhel i kthen përgjigjen epike politikanit (VIDEO)
Politikani Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC Neës, aty ku ka lëshuar disa batuta dhe thumbime, por te një ngacmim me moderatoren Einxhel Shkira, ka gjetur përgjigjen e menjëhershme.

Teksa flitej për xhelozinë mes Shqipërisë dhe Kosovës dhe anasjelltas, sa i përket kombëtareve, Zeka tha se "Shqipëria ka xhelozi ndoshta për femrat që i kemi më të gjata ne në Kosovë".

Einxhel u përgjigj menjëherë duke thënë se "nuk është e vëtetë, pasi ne të shkurtrat jemi edhe më praktike. Meshkujt po i keni të gjatë dhe të mirë", vazhdoi Einxhel..."Megjithatë, unë gruan nga Tirana e kam", përfundoi Zeka.
Shtuar më 22/11/2019, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori