Kosova kalon përsëri në avantazh ndaj Maltës (VIDEO)
Kosova ka kaluar përsëriavantazh ndaj Maltës në "Fadil Vokrri".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Vedat Muriqi në minutën e 68'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 72'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori