Kosova kërkon kundërshtarin e rradhës
Pëlqej
Pas ndeshjes me Omanin, Kosova është në kërkim të një tjetër kundërshtari. Organizatori i ndeshjeve miqësore të përfaqësueses së Kosovës, Agron Selimi, ka bërë të ditur se kundërshtari i radhës do të bëhet i njohur me shumë mundësi ditën e dielë.

Selimi theksoi për Supersport që miqësoret e parashikuara të zhvillohen në Tetor kundër Panamasë dhe Kanadasë në SHBA, kanë dështuar përfundimisht. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori