Kosova kërkon mrekullinë ndaj Islandës, bën gati formacionin me yje
Sot është një ditë shumë e rëndësishme dhe për Kosovën, që sonte në mbrëmje do të luajë në “Loro Boriçi” ndaj Islandës. Skuadra e Bunjakit do të kërkojë të marrë një rezultat pozitiv, teksa lajmi i mirë është grumbullimi i Besart Berishës, i cili do ta nis ndeshjen nga minuta e parë.

Këto priten që të jenë formacionet e mundshme të dy skuadrave:
Kosova: Samir Ujkani, Alban Pnishi, Amir Rrahmani, Fanol Perdedaj, Mërgim Vojvoda; Hekuran Kryeziu, Bernard Berisha, Milot Rashica, Valon Berisha, Arbër Zeneli; Besart Berisha

Islanda: Halldorsson; Sigurosson, Arnason, Savarsson, Skulason; Gunnarsson, Traustason, Sigrdsson, Hallfresson; Kjaransson, Boovarsson
Shtuar më 24/03/2017, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori