Kosova nis ndeshjet për EURO 2020 ndaj Bullgarisë, formacionet zyrtare
Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Bullgarisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtarë për ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020.

Dardanët i nisin eliminatoret për Kampionatin Evropian si vendas përballë Bullgarisë në ndeshjen e parë në këto kualifikime.

Formacionet zyrtare:

Kosova XI: Muriqi; Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Kololli; Shala, Kryeziu; Rashica, Celina, Zeneli; Muriqi

Bullgaria XI: Mihaylov; Popov, Bodurov, Bozhikov, Nedyalkov; Malinov, Kostadinov, Nedelev, Slavchev; Delev, Popov. /albeu.com/

Shtuar më 25/03/2019, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori