Kosova shënon dy gola të shpejtë ndaj Azerbajxhanit
Kosova ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri".

Ai që ka shënuar golin e dytë është përsëri Zeneli në minutën e 50'.

Ndërsa golin e tretë e shënoi Rrahmani në minutën e 61'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori