Kovac akuzon lojtarët: Do të ketë pezullime pas gabimeve
Bayern Munich po përjton një ferr të vërtetë këtë sezon. Kampionët në fuqi edhe sezonin e shkuar kishin vështirësi por ishin në krye të Bundesliga. Mirpo këtë sezon skudra e Bayen po kalon një krizë rezultatesh. Kjo u duk dje kur skuadra e Kovac barazoi 3-3 ndaj debutuesve të Duseldorf.

Ndërkohë Kovac ka reaguar pas barazimit ndaj Duseldorf.
‘’Nuk mund ta imagjinoni se si ndihem brenda meje. E kishim ndeshjen në kontroll më pas shkatërruam gjithcka. Nuk mund ta imagjinoj atë rezultat, dhe nuk e meritojmë aspak këtë rënditje’’. Përfundoi Kroati.

Ndërkohë pas 12 javësh kampionat Bayern Munich mban vëndin e 6 me 21 plot 9 pikë larg Dortmundit kryesues. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2018, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori