Krahasimi Costa-Torres, mbani të qeshurat (FOTO)

Përsa ndeshje kanë arritur të shënojnë 10 gola me Chelsean
Diego Costa nuk ndalet as pas dëmtimit. Sulmuesi brazilian i dha fitoren Chelsea-t përballë Liverpoolit duke shkuar në kuotën e 10 golave, dhe kjo ka ardhur pas vetëm 9 ndeshjesh të zhvilluara me "Blutë" e Londrës.


Dhe po ta krahasosh me sulmuesin aktualMilanit Fernando Torres diferenca mes dy futbollistëve është shumë e madhe.

"El Nino" i realizoi 10 gola me Chelsean pas plot 52 ndeshjesh. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2014, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori