Kroaci-Portugali, formacionet zyrtare
Kroacia dhe Portugalia sapo kanë publikuar formacionet zyrtare.
Takimi i vlefshëm për 1/8 e finales së evropianit të futbollit do të fillojë në ora 21:00.

Kroacia: Subasic, Strinic, Perisic, Corluka, Rakitic, Modric, Srna, Brozovic, Mandzukic, Badelj, Vida.

Portugalia: Rui Patrício, Pepe, Fonte, Raphael Guerreiro, Ronaldo, Joao Mario, Ëilliam Carvalho, Andre Gomes, Nani, Cedric, Adrien Silva.
Shtuar më 25/06/2016, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori