Kroacia nuk ndal, kalon përsëri në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO)

Kroacia ka kaluar përsëriavantazh ndaj Spanjës në "Stadiun Maksimir".

Ai që ka shënuar është Jedvaj në minutën e 69'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori