Kroos tek United për të plotësuar ëndrrën e Perezit
Reali nuk kanë hequr dorë nga interesimi i tyre për De Gean, pasi që dështuan të nënshkruanin në vitin 2015.

Por tani klubet kanë një mundësi për marrëveshje dhe presidenti i Realit, Florentino Perez, e ka ëndërr të nënshkruajë me portierin. Gjigantët spanjollë janë të gatshëm të negociojnë një marrëveshje me Unitedin, por pretendimi i tyre mbetet De Gea.

United nga ana tjetër është një i dashuruar me gjermanin e Realit, Toni Kroos dhe për të janë të gatshëm ta lëshojnë De Gean. Mësohet se lojtarët janë të gatshëm që të nënshkruajnë me klubet, por ka mbetur që të caktohet shuma e pagave të tyre./albeu.com/
Shtuar më 15/03/2018, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori