Kroos vazhdon të impresionojë me statistikat e tij, nga zëvendësim i detyrueshëm në lojtar kyç
Pëlqej
Toni Kroos është më i rëndësishëm se sa që mund të mendohet.

Gjermani në ndeshjen e fundit ndaj APOEL-it arriti të fitojë 88% të dueleve. Ai ka pasur 92% saktësi të pasimeve në këtë takim.

Kroos vazhdon të jetë sërish një lojtar kyç i kampionëve të Europës dhe Botës,dhe e habitshma është kur kujton faktin se u ble për vetëm 25 mln euro. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 13:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori