Kroos: Viti më i mirë i karrierës sime
Revista madrilene "AS" e hap numrin e sotëm me Toni Kroos në kopertinë. Dhe titulli vjen po nga fjalët e mesfushorit gjerman të Real Madrid: "Ka qënë viti më i mirë i karrierës sime".

Toni Kroos fitoi edhe vendin e parë përsa i përket rënditjes së Federatës Gjermane të Futbollit për futbollistin më të mirë të vitit 2014. /albeu.com/

Shtuar më 02/01/2015, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori