Kryeministri i ri i Kosovës është tifoz i çmendur i gjigandit anglez
Kryeministri i ri i Kosovës, Avdullah Hoti është tifoz i flakt i Liverpoolit.

Këtë gjë, Hoti e ka treguar në disa raste në profilin e tij në Facebook.

"Dulla" kishte thënë se ka shumë vite që simpatizon Liverpoolit dhe ishte ndjerë krenar për suksesin në edicionin e kaluar kur skuadra e madhe angleze ishte shpallur kampione e Evropës. /
Shtuar më 03/06/2020, ora 15:38
Hee
e Mërkurë 3 Qershor 2020, Ora 16:10
Shikoje vendin tënd ore i mjerë se Ike për rrush
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori