Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Kryeministri Rama shpreh besimin tek trajneri i ri i Kombëtares shqiptare
Kryeministri Edi Rama ka uruar për ekperiencën e re të nisur sot nga Christian Panucci. Rama e uron dhe i shpreh besimin e plotë se italiani do të tregojë vlerat e tij.

"Le të urojmë që traineri i ri i kuqezinjve, Christian Pannuci, një kampion i madh në fushë dhe një lider i ri në stol, do ta mbajë me sukses barrën e rëndë të trashëgimisë së De Biazit" postoi Rama në Facebook, përcjell Albeu.com.

Panucci duke filluar që sot do të jetë trajnderi i ri i kombëtare shqiptare me një kontratë 2 vjet e 4 muaj dhe do të përfitojë 20.000 euro në muaj. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori