Kryeministri spanjoll habit për kalimin e Neymarit tek Reali i Madridit
Pëlqej
Kryeministri spanjoll Mariano Rajoy, gjatë një interviste për të përditshmen spanjolle “AS”, tha se nuk do ndihet i lumtur me transferimin e mundshëm të Neymartit tek Real Madrid.

“Neymar me fanellën e Real Madridit, nuk do të isha i lumtur”, tha ai.

Edhe pse ai njihet si një madrilen, habit fakti se nuk e pëlqen rikthimin e brazilianit në Spanjë dhe madje në favor të ekipit të tij. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori