Formacionet e mundshme, Tottenham-Bayern Munich, gjermanët pa 3 titullarë (FOTO LAJM)

Sot në mbëmje do të luhet supersfida e mbrëmjes me Tootenhamit dhe Bayern Munich.

Skuadra e Pochettinos vjen në këtë përballje pas barazimit 2-2 në transfertë me Olympiakos, ndërsa bavarezët vijnë pas triumfit ndaj Cervea Zvezdas.

Ndërkohë vendasit vijnë pa mungesa, ndërsa për miqtë mungojnë Perisic, Hernandez, dhe Goretzka. /albeu.com/


Shtuar më 01/10/2019, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori