Kryeparlamentari Kosovës viziton kombëtaren, premton premium në rast kualifikimi në “Euro2020”
Në stadiumin "Fadil Vokrri", sot janë mbledhur futbollistët e Kosovës për ta zhvilluar stërvitjen e parë para dy ndeshjeve të radhës.

Fillimisht më 21 mars Kosova luan ndaj Danimarkës në miqësore, dhe katër ditë më vonë me Bullgarinë në eliminatoret e Kampionatit Evropian "Euro 2020".

Ndërkaq, Veselivizitën e sotme, ka dhënë një premtim të madh për ‘Dardanët’.

I shoqëruar nga i pari i MKRS-së, Veseli ka premtuar një premi prej një milion eurosh për djelomoshat e Bernard Challandes, nëse ata kualifikohen në Evropianin “Euro 2020”. /albeu.com/

Shtuar më 18/03/2019, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori