Kryeqyteti "vishet" bardheblu, ja reagimi i "Tirona Fanatics" pas triumfit kundër Partizanit
Ultrasit e Tiranës nuk janë përmbajtur pas mbylljes së periudhës së gjatë pa fitore ndaj armiqve të përjetshëm të Partizanit duke fituar në "Air Albania" me rezultatin 2-1.

Nëpërmjet një reagimi në faqen e tyre zyrtare, tifogrupi bardheblu "Tirona Fanatics" "thumbon" FSHF-në dhe rivalët e kuq duke treguar se stadiumit të ri i shkon atmosfera dhe ngjyrat bardheblu.
"I bukur duket kshu!", shkruan "Tirona Fanatics".
Shtuar më 13/12/2019, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori