Kryevepra e Menez, a është ky "Goli i Vitit"? (VIDEO)
Sezoni i ri futbollistik sapo ka nisur dhe do të shënohen shumë gola teë bukur deri në fund të tij, por vështirë se do të realizohet një gol më i bukur se ai që u pa në ndeshjen e Serie A, Parma-Milan.

Jeremy Menez, pas një pasimi të gabuar të mbrojtesit vendas tek portieri, doli perballë Mirantes, e kaloi me një pasim për veten dhe më pas shënoi me takë golin e pestë për Milanin dhe të dytin personal në këtë ndeshje. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori