Ksavi rrezikon shume
Albeu.com
Mesfushori i Barcelonës Ksavi Hernandez, ka marrë një guxim shumë të madh në ndeshjen kundër Vilarealit, duke luajtur me një dëmtim muskular. Spanjoli u dëmtua në stërvitje pas ndeshjes me ...... Interin në Champions, megjithatë bëri maksimin për të qenë në fushë dhe për ta ndihmuar skuadrën e tij.

Ksavi luajti për 90 minuta ku shënoi edhe një gol, por jo vetëm kaqë Ksavi me këtë sforco që bëri mundë të kishte humbur edhe Botërorin, sipas mjekëve katalanas.
Shtuar më 03/05/2010, ora 21:02
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori