Kualifikim historik, Kukësi kalon në turin tjetër të Champions Leagues
Pëlqej
U mbyll një barazim 1-1 sfida e dytë e Champions Leagues mes Vallettës dhe Kukësit.

Një kualifikim dramatik për skuadrën e Armando Cungut, e cila kalon më tej falë një goli në fushën kundërshtare.

Ishte gjeorgjian Dzaria heroi i verilindorëve, i cili në minutën e 84' dërgoi topin në rrjetë pas asistimit të Rumbullakut. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 19:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori