Kukësi përmbys rezultatin ndaj Laçit (VIDEO)
Kukësi ka përmbysur rezultatin ndaj Lacit.

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, kukësi ka shënuar edhe golin e dytë dhe të avantazhit në minutën e 69' me Mustan. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2020, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori