Kukësi pranë mrekullisë, shënon Reginaldo
Pëlqej
Kukësi ka shënaur golin e dytë përballë Torpedos, sërish me anë të penalltisë dhe me Reginaldon protagonist.

Kukësit i duhet të shënojë edhe një gol për të kaluar në ‘Play Off’.

Momentalisht po luhet minuta e 80.


Shtuar më 16/08/2018, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori