Kukësi-Partizani, zbulohen formacionet zyrtare
Kukësi-Partizani nuk vendos titullin, por do të jetë një duel vendimtar për të parë nëse dhe "të Kuqtë" do të mbeten deri në fund në garë për titull

Verilindorët do mundohen që të ruajnë serinë e pathyeshmërisë, ndërsa të kuqtë kanë për qëllim që të marrin trepikëshin e radhës, që i afron me kreun.

Statistikat vendosin përballë dy mbrojtjet më të mira kanë pësuar 9 gola. Të dy trajnerët do të hedhin në fushë formacionet më të mira.
Kukësi: Koliçi, Hallaçi, Alla, Shameti, Rrumbullaku, Hasani, Lena, Kale, Karioka, Emini, Pejiç

Partizani: Hoxha, Fejzullahu, Malota, Krasniqi, Ibrahimi, Batha, Ramadani, Trashi, Vila, Torasa, Ekuban

Shtuar më 26/02/2017, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori