Kukësi thyen dhe Teutën, Laçi fundos Tiranën (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kukësi vijon të ruajë vendin e parë në Superligë. Verlindorët fitojnë në "Zeqir Ymeri" ndaj Teutës 1-0. Skuadra e Maganit nuk ka mundur që të bëjë surprizën në një nga transfertat më delikate të kampionatit.

Goli i Kukësit erdhi nga një gol i shkëlqyer i Eminit në rastin e parë që i shfaqet në minutën e 37-të. Pas një aksioni nga e majta, sulmuesi e dërgon topin në fundin e rrjetës.

Në ndeshjen tjetër Laçi thellon krizën e Tiranës, duke mundur minimalisht. Për vendasit vendos një gol i shënuar nga Mesah në minutën e 35-të./albeu.com/

Shtuar më 05/02/2017, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori