Kumbulla dhe Rrahmani bllokojnë Lazion e Strakoshës, buzëqesh Juventus (VIDEO)
Lazio nuk ka shkuar më shumë se barazimi 0-0 në shtëpi ndaj Veronës.

Bardhekaltrit kanë zhgënjyer dhe me lojë, madje Verona ishte me rrezikshme duke tentuar shpesh portën e Strakoshës.

Nga ky barazim përfiton Juve që tashmë ruan distancën në +4 nga Lazio dhe +3 nga Interi. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2020, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori