Kupa Çeke, gjuhen 30 penallti në një ndeshje

Pëlqej
Ndeshja midis Adamira Praha-Banik Sokolov ishte një ndeshje pa interes, por që ka ndodhur diçka shumë interesante.

120 minutat e kohës së rregull përfunduan me rezultatin e bardhë 0-0 dhe skuadrat i drejtohen penalltive.

Gjuaj e penalltive dukej sikur nuk do të përfundonte asnjëhere, pasi të dyja skuadrat vetëm po shënonin, dhe askush nuk po gabonte.

Kur ndeshja ishte 15-14 penallti të shënuara, miqtë gabojnë duke u eliminuar nga kupa. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori